SNG Nova Gorica bo še en mandat vodila Mirjam Drnovšček
Ministrstvo za kulturo,
17. marec
― Ministrica za kulturo dr. Asta Vrečko je za direktorico Slovenskega narodnega gledališča Nova Gorica imenovala dosedanjo direktorico Mirjam Drnovšček, univerzitetno diplomirano profesorico zgodovine in sociologije, ki dobro pozna gledališko dejavnost v nacionalnem in mednarodnem prostoru in se je z dosedanjim delom izkazala pri vodenju enega naših najpomembnejših gledališč.